Co nabízím

Komplexní péče o tělesné & duševní zdraví

Během života jsem poznal, že máme více úrovní, které nás definují. Narozením jsme získali úžasný tělesný aparát, současně i mysl, tedy intelekt a pak je tady rovina duševní, kde prožíváme vše podstatné. Každá z nich potřebuje adekvátní péči, aby celek mohl fungovat, byl zdráv a v harmonii.

Osobní konzultace


Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete otevřeně komunikovat své záležitosti. Jsem schopen vnímat podstatu věcí a pomoci vám ukázat nejbližší možný stupeň, na který můžete vystoupit.


Setkat se můžeme osobně, on-line i telefonicky. Výběr nechám na vás.
Žádná setkání nejsou náhodná, proto se těším na každé z nich.

Energetické léčení

Každý člověk disponuje určitým energetickým potenciálem, které vyzařuje jeho vlastní tělo a má tak možnost sám sobě pomoci. Ta míra se u lidí liší vlastní tělesnou vitalitou.
Člověk, který má dar léčení obvykle tuto sílu nepoužívá, ale stává se prostředníkem té síly, která proudí vesmírem a koncentrovaně a ve zvýšené míře ji smí předávat.


Slouží nejen k projasnění a pročištění energetických obalů, ale i k povzbuzení a rozmachu vašeho osobitého potenciálu. 

Léčení probíhá osobně, ale i na dálku.

Dlouhodobé programy

Jakmile se člověk dotkne esence svého života, pak mu přijde nemožné, aby dál pokračoval cestou, kterou šel doteď. Na nové cestě, která se před ním objeví, si může připadat trochu nejistý a je fajn, když má po boku někoho, kdo jej může doprovázet. Společná setkávání jsou pomocí a darem pro oba zúčastněné.

Programy slouží pro upevnění nových návyků, uvědomění a záměrů, která chceme tvořit a následně v životech žít. Pomáhají ujasnit si to podstatné a chápat jednotlivé kroky a dění, která člověka postupně potkávají.
Setkání probíhá dle potřeby osobně i on-line.

Restart těla i duše

Není mnoho systémů na světě, které by dokázaly uvolnit centrální nervový a svalový systém. Uvolnit napětí, zbavit člověka nahromaděného stresu, zmírnit bolesti kloubů, zad a páteře jako takové.
Schumann 3D Systém je jedním z nich a mně je ctí a potěšením vás s ním seznámit a umožnit vám vyzkoušení ZDARMA a doslova na vlastní "kůži". Zažijte pocit osvěžení a uvolnění s rezonančním systémem Schumann3D

Více zde: Schumann 3D System

© 2021 Umění žít - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!