Bachovy esence

Životní rovnováha na dosah ruky

Bachova květová terapie

Co jsou Bachovy esence a jak vám mohou pomoci?

Pokud právě trpíte únavou, vyčerpáním, cítíte se smutní, zoufalí, nebo trpíte nerozhodností, jak v životě postupovat dál, máte-li strach o budoucnost nebo o své blízké, ráno se budíte a nic se vám nechce, pak, věřím, že jsou to právě Bachovy esence, které vám pomohou.

Všechny tyto emoční projevy a rozpoložení mysli nám mohou a také velmi často ztěžují náš život.

Je ale cesta, jak nad těmito stavy získat kontrolu a opět prožívat uvolnění, radost a vnitřní harmonii. 

Chci si nechat poradit

 

Co jsou Bachovy esence?

Květové esence působí na individualitu člověka, především na emoční (citovou) rovinu. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a uvést ji opět do pohybu. Dochází tak k rozkvětu pozitivních vlastností, namísto potlačování nepříjemných a destruktivních pocitů. 

Sjednocují projevy a chtění duše s denním vědomím, které jsou často v nesouladu s potřebami našeho vyššího Já, tedy s vnitřním jádrem člověka.

Bachovy esence vám pomohou cítit se lépe a vyrovnaněji. Zvládat běžné i náročné situace a zachovat si tak vnitřní klid a vlastní důstojnost. Proto vybírám esence vždy na míru každému člověku.

V mé praxi se setkáte výhradně s originálními esencemi dle původní receptůry Dr. Bacha.

Jak si nechat pomoci?

Spojte se se mnou

Jak se se mnou spojit a kterou možnost vybrat?

Pokud vnímáte, že Bachovy esence jsou pro vás příležitostí, pak si zvolte, jakou cestou se spojíme. Někdo využívá osobní setkání a jiní rádi vylíčí své potřeby v emailové korespondenci.

Osobní nebo on-line setkání - po vzájemném telefonickém rozhovoru se společně domluvíme na vhodném termínu a probereme vše potřebné. Následně vám připravím osobní esence určené přímo na Váš aktuální stav.
E-mail - díky této možnosti můžeme překonávat i velké vzdálenosti a využít tak vlastního zázemí, které nám poskytuje komfort pro vyjádření svých emocí. Budu vás tedy prosit o popsání, jak se aktuálně cítíte, co vás trápí. Jakmile budu mít dostatek informací, připravím esence a zašlu na vaši adresu.

"Věřím, že úsměv na rtech nás dělá krásnějšími. Dovolte si proto opět cítit radost."

Napište mi

UZ jste jen jediný krok od kontroly nad svým stavem.

Nebojte se a popište mi svůj stav. Získejte opět své emoce pod kontrolu.
Rád si přečtu co vás trápí a brzy odepíši.

 

© 2021 Umění žít - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!